Magdalena Skorupka-Kaczmarek

Od 2019 roku CEO agencji KomunikujMY. Wcześniej rzeczniczka prasowa Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i Gdańskich Inwestycji Komunalnych. Wieloletnia dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna m. in. w TV Canal +, TVP, radiowej Trójce czy Radiu Katowice. Wykłada wystąpienia publiczne dla studentów dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego  oraz komunikacje i marketing dla studentów zarządzania projektami budowlanymi Politechniki Gdańskiej.
Współtworzyła kampanie wyborcze w wyborach samorządowych, do Parlamentu RP i Parlamentu Europejskiego.

„Kocham pisać i mówić. Moją pasją jest budowa wizerunku osób i firm. Pewnie dlatego w lipcu 2019 roku założyłam firmę KomunikujMY, w której mogę realizować cele i widzieć twarze zadowolonych Klientów, choć ja wolę nazywać ich Partnerami na drodze do osiągnięcia komunikacyjnych celów. Od kilku lat szkolę i współpracuję z zarządami, działami PR i marketingu, biurami prasowymi i indywidualnymi klientami”.