Odpowiedzialna komunikacja w czasie pandemii COVID-19. Doświadczenia praktyków

Czas
 15 października 2021, 11.00

Miejsce
 online

Czy komunikacja zmieniła się w czasach pandemii i jaki miało to wpływ na funkcjonowanie firm i instytucji?  Czy była to zmiana na gorsze, a może wyciągnęliśmy z tej trudnej sytuacji dobre praktyki i poprawiające nasze codzienne funkcjonowanie doświadczenia? Jak to była komunikacja, czy jednostronna, czy otwierająca różne kanały i w końcu jak bardzo musieliśmy się zmienić i dostosować także w tej dziedzinie do czasów „covidowych” i „między-covidowych”? Czy potrafiliśmy dotrzeć z informacją do wszystkich naszych interesariuszy i czy była to komunikacja, która poprawiła i pomogła im przejść przez czas pandemii?

O różnych aspektach niezwykłej komunikacji na trudne czasy i w trudnych czasach porozmawiamy z praktykami z różnych sfer życia publicznego i gospodarczego podczas drugiej debaty w ramach Międzynarodowej Konferencji Media-Biznes-Kultura. Pomorze 2021

W debacie udział wezmą: wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki Katarzyna Gruszecka – Spychała, wiceprezes, dyrektor pionu korporacyjnego NDI S.A.  Dorota Michałowska, dyrektor ds. komunikacji społecznej i promocji Szpitali pomorskich Małgorzata Pisarewicz oraz wiceprezes Zarządu w Fundacji Warszawski Instytut Bankowości Michał Polak. 

Moderacja: Magdalena Skorupka-Kaczmarek (Komunikujmy)

Paneliści i panelistki

Moderacja