Serdecznie dziękujemy za wszystkie i liczne zgłoszenia! Do zobaczenia w październiku.
Może Ci się podobać również
Informujemy, że rejestracja na konferencję została otwarta i potrwa do 30.05.2021 r.
Informujemy, że nastąpiła zmiana subkonta, na które należy wpłacać opłatę. Od tej edycji wpłat należy dokonywać przelewem na konto Uniwersytetu Gdańskiego (ul. […]
Podczas Konferencji odbędzie się benefis red. Aliny Kietrys z okazji 50-lecia pracy zawodowej. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.
Informujemy, że rejestracja na Konferencję zostaje przedłużona. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca. O przyjęciu zgłoszeń poinformujemy do 24 czerwca.